Over ons

Het zit in ons DNA

Wat wij zijn?

 

Betekenisvol. Verbindend. Positief. En creatief. Bel ons op 020 – 30 59 444 en neem de proef op de som. Want we zijn in het echt nog veel leuker.

O, en voordat we het vergeten, we zijn een B-Corp. Daarmee laten we officieel zien dat we niet het beste bedrijf van de wereld zijn, maar bij de beste bedrijven voor de wereld horen. Meer weten over B-Corp? Lees hier meer. 

Marc den Hertog

Marc den Hertog

Creatief directeur | managing partner

m.denhertog@doorvriendschapsterker.nl

Veronique Swinkels

Veronique Swinkels

Strateeg en Sparringspartner

v.swinkels@doorvriendschapsterker.nl

Liset van Doorn

Liset van Doorn

Mediastrateeg

l.vandoorn@doorvriendschapsterker.nl

Erwin Reijers

Erwin Reijers

DTP/Vormgever

e.reijers@doorvriendschapsterker.nl

Joanneke de Jong

Joanneke de Jong

Strateeg en projectmanager

j.dejong@doorvriendschapsterker.nl

Jurre Brinkman

Jurre Brinkman

Projectmanager

j.brinkman@doorvriendschapsterker.nl

Djaja van den Berg

Djaja van den Berg

Strateeg/conceptontwikkelaar

d.vandenberg@doorvriendschapsterker.nl

Michiel Stoop

Michiel Stoop

Copywriter

m.stoop@doorvriendschapsterker.nl

Jens Middel

Jens Middel

Redacteur en schrijfcoach

j.middel@doorvriendschapsterker.nl

Frank Abbing

Frank Abbing

Financieel manager

f.abbing@doorvriendschapsterker.nl