Over ons

Het zit in ons DNA

Wat wij zijn?

 

Betekenisvol. Verbindend. Positief. En creatief. Bel ons op 020 – 30 59 444 en neem de proef op de som. Want we zijn in het echt nog veel leuker.

Wil je meer weten over onze organisatie, visie, of missie? Bekijk ons Vriendenboek. Geïnteresseerd in ons richtlijnenboek inclusieve communicatie? Die vind je hier.

O, en voordat we het vergeten, we zijn een B Corp. Daarmee laten we officieel zien dat we niet het beste bedrijf van de wereld zijn, maar bij de beste bedrijven voor de wereld horen. Meer weten over B Corp? Lees hier meer. 

Marc den Hertog

Marc den Hertog

Creatief Directeur | Partner
m.denhertog@doorvriendschapsterker.nl
06 24 67 36 83

Liset van Doorn

Liset van Doorn

Strateeg | Partner
l.vandoorn@doorvriendschapsterker.nl
06 81 11 13 03

Djaja van den Berg

Jurre Brinkman

Copywriter | Projectmanager
j.brinkman@doorvriendschapsterker.nl

Inger Rooker

Laura Spanjers

Communicatieadviseur
l.spanjers@doorvriendschapsterker.nl

Erwin Reijers

Erwin Reijers

Manager Studio | Vormgever | DTP
e.reijers@doorvriendschapsterker.nl

Isabelle Snaauw

Isabelle Snaauw

Projectmanager
i.snaauw@doorvriendschapsterker.nl

Bernice van Dalfsen

Eliaan Voerman

Strateeg | Impactmanager
e.voerman@doorvriendschapsterker.nl

Michiel Stoop

Michiel Stoop

Copywriter
m.stoop@doorvriendschapsterker.nl

Charlotte Wichers Hoeth

Iris van de Rijt

Communicatieadviseur
i.vanderijt@doorvriendschapsterker.nl

Jens Middel

Linda van den Berg

Vormgever | DTP
l.vandenberg@doorvriendschapsterker.nl

Frank Abbing

Frank Abbing

Financieel Manager
f.abbing@doorvriendschapsterker.nl

Michiel Stoop

Mascha Snijders

Operations Manager
m.snijders@doorvriendschapsterker.nl

Priscilla de Bont

Priscilla de Bont

Digital Campaign Manager
p.debont@doorvriendschapsterker.nl

Maxime Schoonman

Jens Middel

Eindredacteur | Schrijfcoach
j.middel@doorvriendschapsterker.nl

Jens Middel

Marjet Heins

Senior PR Adviseur
m.heins@doorvriendschapsterker.nl

Ian van der Kooye

Ian van der Kooye

Adviseur Inclusiviteit

Veronique Swinkels

Veronique Swinkels

Sparringspartner | Strateeg
v.swinkels@doorvriendschapsterker.nl

Veronique Swinkels

Sofie van der Esch

Stagiar Studio 
s.vanderesch@doorvriendschapsterker.nl