Over ons

Het zit in ons DNA

Wat wij zijn?

 

Betekenisvol. Verbindend. Positief. En creatief. Bel ons op 020 – 30 59 444 en neem de proef op de som. Want we zijn in het echt nog veel leuker.

Wil je meer weten over onze organisatie, visie, of missie? Bekijk ons Vriendenboek. Geïnteresseerd in ons richtlijnenboek inclusieve communicatie? Die vind je hier.

O, en voordat we het vergeten, we zijn een B Corp. Daarmee laten we officieel zien dat we niet het beste bedrijf van de wereld zijn, maar bij de beste bedrijven voor de wereld horen. Meer weten over B Corp? Lees hier meer. 

Marc den Hertog

Marc den Hertog

Creatief Directeur | Partner
m.denhertog@doorvriendschapsterker.nl
06 24 67 36 83

Liset van Doorn

Liset van Doorn

Strateeg | Partner
l.vandoorn@doorvriendschapsterker.nl 
06 81 11 13 03

Djaja van den Berg

Djaja van den Berg

Strateeg | Projectmanager
d.vandenberg@doorvriendschapsterker.nl 

Maxime Schoonman

Maxime Schoonman

Manager Operations| Projectmanager
m.schoonman@doorvriendschapsterker.nl 

Michiel Stoop

Michiel Stoop

Copywriter
m.stoop@doorvriendschapsterker.nl 

Michiel Stoop

Jurre Brinkman

Copywriter | Projectmanager
j.brinkman@doorvriendschapsterker.nl 

Erwin Reijers

Erwin Reijers

Manager Studio| Vormgever | DTP
e.reijers@doorvriendschapsterker.nl

Jens Middel

Jens Middel

Eindredacteur | Schrijfcoach
j.middel@doorvriendschapsterker.nl

Jens Middel

Marjet Heins

Senior PR Adviseur
m.heins@doorvriendschapsterker.nl

Veronique Swinkels

Veronique Swinkels

Sparringspartner | Strateeg
v.swinkels@doorvriendschapsterker.nl 

Frank Abbing

Frank Abbing

Financieel Manager
f.abbing@doorvriendschapsterker.nl 

Eliaan Voerman

Eliaan Voerman

Strateeg | Impactmanager
e.voerman@doorvriendschapsterker.nl 

Ian van der Kooye

Ian van der Kooye

Adviseur Inclusiviteit

Priscilla de Bont

Priscilla de Bont

Digital Campaign Manager
p.debont@doorvriendschapsterker.nl

Isabelle Snaauw

Isabelle Snaauw

Projectmanager
i.snaauw@doorvriendschapsterker.nl

Justin Kessen

Justin Kessen

Vormgever | DTP
j.kessen@doorvriendschapsterker.nl

Bernice van Dalfsen

Bernice van Dalfsen

Vormgever | DTP

Charlotte Wichers Hoeth

Charlotte Wichers Hoeth

Projectmanager
c.wichershoeth@doorvriendschapsterker.nl

Juliana Littel

Juliana Littel

Stagiaire projectmanagement
j.littel@doorvriendschapsterker.nl

Inger Rooker

Inger Rooker

Stagiaire Vormgeving | DTP
i.rooker@doorvriendschapsterker.nl