Over ons

Het zit in ons DNA

Wat wij zijn?

 

Betekenisvol. Verbindend. Positief. En creatief. Bel ons op 020 – 30 59 444 en neem de proef op de som. Want we zijn in het echt nog veel leuker.

O, en voordat we het vergeten, we zijn een B-Corp. Daarmee laten we officieel zien dat we niet het beste bedrijf van de wereld zijn, maar bij de beste bedrijven voor de wereld horen. Meer weten over B-Corp? Lees hier meer. 

Marc den Hertog

Marc den Hertog

Creatief Directeur | Partner
m.denhertog@doorvriendschapsterker.nl
06 24 67 36 83

Liset van Doorn

Liset van Doorn

Strateeg | Partner
l.vandoorn@doorvriendschapsterker.nl 
06 81 11 13 03

Djaja van den Berg

Djaja van den Berg

Strateeg | Projectmanager
d.vandenberg@doorvriendschapsterker.nl 

Jurre Brinkman

Jurre Brinkman

Copywriter | Projectmanager
j.brinkman@doorvriendschapsterker.nl 

Michiel Stoop

Michiel Stoop

Copywriter
m.stoop@doorvriendschapsterker.nl 

Djaja van den Berg

Veronique Swinkels

Sparringspartner | Strateeg
v.swinkels@doorvriendschapsterker.nl 

Erwin Reijers

Erwin Reijers

Vormgever | DTP
e.reijers@doorvriendschapsterker.nl

Jens Middel

Jens Middel

Eindredacteur | Schrijfcoach
j.middel@doorvriendschapsterker.nl

Maxime Schoonman

Maxime Schoonman

Projectmanager
m.schoonman@doorvriendschapsterker.nl 

Frank Abbing

Frank Abbing

Financieel Manager
f.abbing@doorvriendschapsterker.nl 

Eliaan Voerman

Eliaan Voerman

Impactmanager
e.voerman@doorvriendschapsterker.nl 

Ilse Luitjes

Ilse Luitjes

Vormgever | DTP
i.luitjes@doorvriendschapsterker.nl

Priscilla de Bont

Isabelle Snaauw

Projectmanager
i.snaauw@doorvriendschapsterker.nl

Karien Reichman

Karien Reichman

Projectmanager
k.reichman@doorvriendschapsterker.nl

Priscilla de Bont

Priscilla de Bont

Digital Campaign Manager
p.debont@doorvriendschapsterker.nl

Priscilla de Bont

Nina Lebesque

Vormgever | DTP
studio1@doorvriendschapsterker.nl

Priscilla de Bont

Richard Javed Mohammed

Vormgever | DTP
studio2@doorvriendschapsterker.nl